سالانه 1500 میلیارد تومان برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی سرمایه‌گذاری شده است
1398/10/24

سرپرست وزارت جهاد کشاورز گفت: به صورت میانگین در طی سال های اخیر به صورت پایدار، سالانه 1500 میلیارد تومان در حوزه مکانیزاسیون کشاورزی سرمایه‌گذاری شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از ایانا، عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورز در حاشیه افتتاحیه چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی سامانه‌های نوین آبیاری (ماشین‌آلات و نهاده‌ها) در جمع خبرنگاران در رابطه با توسعه مکانیزاسیون اظهار کرد: در حوزه مکانیزاسیون کشاورزی دست آوردهای چشمگیری را از سال 92 تا امروز داشته ایم که یکی از این دست‌آوردها ایجاد خط اعتباری مکانیزاسیون کشور است، همچنین سرمایه‌گذاری گسترده در این حوزه با تکیه بر تولید داخل را داشته‌ایم.

وی افزود: ما در این حوزه جهشی تاریخی در توسعه مکانیزاسیون برنج داشتیم که منجر به ارتقا بهره وری در فرآیند تولید برنج شد و کشاورزان را از کار پر مشقت و پر صعوبت برنج رها کرد.

 سرپرست وزارت جهاد کشاورز تصریح کرد: روند ارتقا کیفیت ماشین های کشاورزی در کشور بهبود پیدا کرده و به صورت میانگین در طی سال های اخیر به صورت پایدار، سالانه 1500 میلیارد تومان در این حوزه سرمایه‌گذاری صورت می‌پذیرد.

تعداد مشاهده خبر227 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal