حمل و توزیع بیش از 128 هزارتن کود اوره در تعطیلات نوروز
1398/01/18

مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی از حمل و توزیع بیش از 128 هزارتن کود اوره به مقاصد استانی در تعطیلات نوروز امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی، مهندس حمید رسولی گفت:طی تعطیلات نوروز امسال تعداد 3 فروند کشتی حامل نزدیک به 150 هزار تن انواع کودهای ازته، فسفاته و پتاسه در بنادر جنوبی ایران پهلودهی و در انبارهای این شرکت در محوطه بنادر تخلیه شد.

وی افزود: علیرغم تعطیلات نوروزی و محدودیت های ترافیکی ناشی از تعطیلات و بارندگی های قابل توجه بهاره سال جاری، شرکت خدمات حمایتی کشاورزی بیش از 128 هزار تن کود اوره از بنادر و شرکتهای پتروشیمی داخلی حمل و به کارگزاران توزیع نهاده های کشاورزی جهت تحویل به کشاورزان زحمتکش ارسال کرده است.

رسولی گفت: با توجه به ظرفیت پائین حمل جاده ای از مبداء پتروشیمی پردیس عسلویه در ماه های پرمصرف سال، کود اوره تحویلی از این شرکت پتروشیمی بوسیله کشتی به بنادر عباس و امام خمینی حمل و با توجه به ظرفیت بالای حمل جاده ای از این بنادر به داخل کشور حمل و توزیع می گردد.

وی یادآوری کرد: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی هر ساله با توجه به ضرورت حمل و توزیع روزانه کودهای کشاورزی در یکی از پر مصرف ترین مقاطع سال در روزهای تعطیلات نوروز با جدیت بیشتری به فعالیت خود ادامه می دهد.

تعداد مشاهده خبر81 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal