محوریت مشارکت مردم در فعالیت‌های سازمان جنگل‌ها
1398/03/01

رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت:‌ با اجرای طرح کاداستر و حدنگاری، وضعیت اراضی ملی و مستثنیات مردمی تعیین تکلیف خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جنگل‌ها، مهندس خداکرم آقایی در دیدار با نمایندگان مردم کلیبر و علی‌آباد کتول در مجلس،‌‌ با بیان این که پایه فعالیت‌های سازمان جنگل‌ها بر محور مشارکت مردم بنا نهاده شده است، اظهار داشت: در سال جاری هیچ یک از طرح‌های منابع طبیعی و آبخیزداری بدون انجام مطالعه، نظر و درخواست‌های مردم محلی و کشاورزان اجرایی نمی‌شود.

وی افزود: سازمان جنگل‌ها برای برطرف ساختن مشکلات موجود - که از دیرباز وجود دارد-  و رفع تداخلات و مشکلات مردم با منابع طبیعی، اجرای طرح کاداستر اراضی را مورد توجه قرار داده است.

رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور،‌ مردم را شریک اصلی منابع طبیعی برشمرد و افزود: بدون نقش و مشارکت مردم سازمان جنگل‌ها قادر به حفاظت و توسعه منابع طبیعی نیست.

نمایندگان مردم کلیبر و علی‌آباد کتول در دیداری جداگانه درباره مشکلات مردم با منابع طبیعی به گفت و گو پرداخته و از رییس سازمان جنگل‌ها خواستند تا نسبت به رفع تداخلات اراضی ملی و مستثنیات مردمی اقدامی عاجل به عمل آورند.

گفتنی است‎؛‌ صبح امروز اسداله قره‌خانی نماینده مردم شهرستان علی‌آباد کتول در استان گلستان و قلی قلی‌زاده نماینده مردم شهرستان کلیبر در استان آذربایجان شرقی در دیداری جداگانه با مهندس خلیل آقایی رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت و گو کردند.

تعداد مشاهده خبر37 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal